"Бавовна" вдалась на славу: Гайдай розповів, скільки окупантів вдалось відразу ліквідувати у Сватовому

В результаті нічної "бавовни" у тимчасово окупованому Сватовому Луганської області було ліквідовано біля 200 солдат російської армії. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи питання про оперативну ситуацію та "бавовну" на Луганщині, передають Патріоти України.

"Можу сказати що достатньо влучно десь ця "бавовна" відбувається. Тому що чітко вона відбувається в якихось готелях або гуртожитках, або в інших приміщеннях, де якраз компактно проживають представники російської армії. В них великі втрати за останній час. Тільки сьогодні вночі у Сватовому стався вибух у приміщенні колишної автостанції, потім там зробили готель. І десь біля 200 солдат російської армії там загинуло", - сказав Гайдай.

Він додав, що загарбники на тимчасово окупованих територіях Луганщини готуються до оборони, глушать інтернет та мобільний зв’язок і посилюють перевірку серед місцевих мешканців. "По великому рахунку зараз ми бачимо, що вони стягують війська до лінії фронту, готуються до оборони. Готуються ретельно, але склади так само взриваються і з боєкомплектом в них можуть бути так само певні проблеми. Окупанти дуже-дуже активно зараз глушать повністю весь зв’язок - як мобільний, так інтернет, і ретельні перевірки роблять місцевому населенню", - підкреслив Гайдай.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...