"Бавовна" вдалася на славу: Українські морпіхи завдали потужного удару по ворогу - знищено спостережний пункт і 16 загарбників

Українські захисники з Військово-морських сил ЗСУ в минулу добу (19 лютого) завдали втрат російській окупаційній армії. Підтверджено ліквідацію 16 загарбників і знищення спостережного пункту противника. Остаточні втрати ворога ще дорозвідуються. Про це в понеділок, 20 лютого, проінформувала пресслужба ВМС ЗС України у Facebook, передають Патріоти України.

"Військові частини та підрозділи Військово-морських сил Збройних сил України у складі угруповань продовжували виконувати завдання з відбиття повномасштабної збройної агресії Російської Федерації", – сказано в повідомленні. Зазначимо, що загалом за 19 лютого противник втратив ще 820 окупантів, вісім БМП, шість танків, сім артилерійських систем, дві РСЗВ, 13 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, одну одиницю спецтехніки (225), два БПЛА оперативно-тактичного рівня й один літак російських військ.

Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...

Проєкт згортають: Німеччина відмовляється від будівництва найбільшого бойового фрегата

четвер, 25 червень 2026, 16:28

Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...