"Бавовна" вдалася! Під Санкт-Петербургом підірвали ЛЕП, на ще одній знайшли вибухівку

Під Санкт-Петербургом підірвали ЛЕП, на ще одній знайшли вибухівку

У Росії заявили про підрив лінії електропередач поблизу Санкт-Петербурга. На ще одному аналогічному об'єкті виявлено невідомий предмет, ймовірно, вибуховий пристрій. Про це повідомив губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко, передають Патріоти України.

Чиновник уточнив, що вибух стався вночі на території Сусанінського поселення Гатчинського району. Він запевнив, що електропостачання населених пунктів та цивільної інфраструктури не було порушено – мережу переключили підстанцією в автоматичному режимі.

Вибухотехніки, фахівці ФСБ та прокуратури, які працювали на місці, зняли та розмінували заряд із підривником, ліквідувавши загрозу. Наразі перевіряються інші ЛЕП.

Росіяни у коментарях швидко "знайшли" винних у своїх бідах, звинувативши у підриві ЛЕП українців. "Звідки в Пітері стільки хохлів?", "Час починати розстрілювати диверсантів", "Хохли - пустуни", "По ходу, скоро Кремль підірвуть разом із його вмістом, а вони у відповідь: це ми ще не починали", – нервують громадяни РФ.

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...

Москва дала знати про власну слабину: Лавров пригрозив Україні "комплексом заходів", а потім виявив готовність відновити переговори "в будь-який час"

вівторок, 23 червень 2026, 15:48

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...