
Під окупованим Маріуполем на Донеччині злетів у повітря склад боєприпасів російських загарбників, над формуванням якого вони працювали тижнями, передають Патріоти України.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада у Telegram. Зазначається, що про пожежу і детонацію, які почалися після вибуху, повідомили місцеві жителі.
"Бавовна у Маріупольському районі. А саме – у с. Малоянісоль. Про пожежу та детонацію повідомляють місцеві. Результат – мінус один склад російських окупантів. ЗСУ працює чітко! Відплата поруч!", – йдеться у повідомленні.
Як розповів у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, російські загарбники після вибухів підняли у повітря гелікоптери.
"Маріупольскій район. с. Малоянісоль. Бавовна. Пожежа та детонація. Мінус склад окупантів, який вони так наполегливо формували останні тижні. До того в Маріуполі та районі було чутно роботу ППО та звуки, схожі на роботу Градів (швидше за все – відгук детонації). Після вибухів знов підняли гвинтокрили в бік влучання", – написав Андрющенко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...