
Вранці 3 листопада в тимчасово окупованому Мелітополі стався вибух на місці розташування російських окупаційних військ. Удару було завдано по штабу путінських терористів. Наразі ведеться підрахунок утилізованих окупантів. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова Іван Федоров, передають Патріоти України.
За його словами, "бавовна" відвідала окупантів у південній частині тимчасово окупованого міста. Вибух стався близько 5-ї години ранку.
Федоров зазначив, що попередньо внаслідок вибуху було зруйновано частину захопленого російськими окупантами заводу "Рефма". Мер Мелітополя зазначив, що там розміщувався штаб особового складу путінських військ.
"Бавовна" замість будильника для окупантів Мелітополя. Сьогодні о 5-й ранку в південній частині міста було дуже голосно. За попередніми даними, зруйнована частина захопленого рашистами заводу "Рефма", де розміщувався один із основних штабів особового складу окупантів. Рахуємо кількість ліквідованих орків", – повідомив Федоров.
Єврокомісія пропонує продовжити ще на один рік – до 4 березня 2028 року – дію механізму тимчасового захисту для біженців з України. Але з переліку осіб, які можуть розраховувати на притулок, будуть виключені чоловіки призовного віку. Про це сказав євро...
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...