"Бавовні" бути? Шойгу "засвітив" нову ціль для ЗСУ на території РФ

У РФ міністр оборони Сергій Шойгу побував на виробничих потужностях заводу "Омськтрансмаш". Його візит зафіксували російські ЗМІ, а Україна розгледіла в його візиті нову військову ціль для себе. Про це написав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

За його словами, відвідування Сергієм Шойгу заводу "Омськтрансмаш" виявилося вкрай корисним, у питаннях фіксації виробничих потужностей. На відео, яке оприлюднили російські ЗМІ, можна розгледіти з чого виробляють російські танки Т-80БВМ, а також реальні обсяги відновлення, про які і так регулярно надходила інформація.

"Танки Т-80 відновлюються та модернізуються на заводі "Омськтрансмаш". Виробництво нових танків з нуля там відсутнє, хоча російське керівництво поставило собі завдання його відновити. Відновлення та модернізація Т-80 дозволяє заводу на місяць видавати гарантований ротний комплект Т-80БВМ зразка 2022 року. Залежно від ремонтопридатності бойових машин та глибини модернізації показник може бути підвищений до двох ротних комплектів, але не більше батальйону", — зауважив експерт.

Він додав, що до міністра оборони здача батального комплекту на "Омськтрансмаш" жодного разу не фіксувалася. "Спасибі Кужугетовичу, який самопіаром на підприємствах ВПК підтвердив всю інформацію, яка надходить. Чудовий міністр оборони", — резюмував Коваленко.

"Якщо Вашингтон не піде на мирні переговори": Росія погрожує захопити ще більше українських територій

субота, 25 травень 2024, 23:16

Україна може втратити значні території, якщо США проігнорують пропозиції РФ щодо мирних переговорів. Про це заявив посол Росії у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов в інтерв’ю журналу Newsweek, передають Патріоти України. За його словами, згоди ...

Кількість загиблих від удару по Епіцентру в Харкові зросла

субота, 25 травень 2024, 23:01

Станом на вечір суботи, 25 травня, відомо про щонайменше шістьох загиблих внаслідок російського удару по Епіцентру у Харкові. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Ще щонайменше 40 людей зазнали травм внаслідок атаки. ...