"Бавовни" буде ще більше! Bloomberg дізнався, коли Україні поставлять далекобійні ракети GLSDB

Джерела Bloomberg підтверджують, що в новий пакет допомоги США увійдуть високоточні далекобійні ракети GLSDB виробництва Boeing на суму до 200 мільйонів доларів, передають Патріоти України.

Разом з тим, як повідомили співрозмовники Bloomberg, ці ракети ще не виготовлені (вони тільки будуть замовлені у виробника) і з'являться в Україні через дев'ять місяців після укладання контракту.

Ракети поєднують авіабомбу малого діаметра, керовану супутниками GPS і армійську ракету, вже експлуатовану українськими військами.

Бойова частина боєприпасу призначена для ураження укріплених цілей до 150 км і може пробити до метра залізобетону.

ВПС США представили 250-фунтову бомбу малого діаметру з GPS-наведенням у 2006 році. Зброя сконструйована таким чином, що після запуску з установки HIMARS бомба відділяється від ракети в польоті, розкриваючи міні-крила, і летить до своєї мети, визначеної по GPS.

Також в новий пакет увійдуть протипіхотні міни Claymore, 155-мм снаряди Excalibur з GPS-наведенням, обладнання підтримки ракет Patriot і переносні ракетні установки Mk 153.

Підписали відразу кілька контрактів: Україна отримає нові французькі установки Caesar

субота, 30 вересень 2023, 23:16

Україна підписала кілька контрактів із військовими компаніями із Франції. Зокрема, стосовно додаткових самохідних артилерійських установок Caesar. Про це повідомляє французьке видання Ouest France, передають Патріоти України. Як повідомляється, в рамка...

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...