"Бавовни" стало більше! Під Смоленськом вибухові "пташки" відпрацювали по паливно-енергетичних об'єктах

Вибухові "пташки" знову проникли вглиб території Російської Федерації – вдруге за минулий тиждень. Цього разу були атаковані безпілотниками об'єкти паливно-енергетичного комплексу на території Смоленської області, заявила російська влада, передають Патріоти України.

Губернатор регіону Василь Анохін стверджує, що удару було завдано близько 3 години ночі."Пересна Починківського району та Діваси Смоленського району – двома безпілотниками дальнього радіусу дії були атаковані об'єкти паливно-енергетичного комплексу. Жертв і постраждалих немає. Критичних пошкоджень і пожеж теж немає. Оперативні служби області працюють на місці для усунення наслідків", – заявив чиновник.

Telegram-канал Baza уточнює, що йдеться про нафтопереробну станцію "Транснафти" в Пересній і газорозподільну станцію в селі Діваси. У першому випадку в результаті вибуху пошкоджено водяну ємність пожежогасіння, у другому – пошкоджено адміністративну будівлю.

Обидва населених пункти знаходяться у понад 250 кілометрах від українського кордону. Як відомо, 4 і 5 травня був атакований Ільський нафтопереробний завод в Краснодарському краї РФ (більш як за 300 кілометрів від лінії фронту). Цього тижня безпілотники атакували сам Краснодар. У ніч на 28 травня вкотре був атакований Ільський НПЗ, тієї ж ночі один безпілотник впав і вибухнув у полі.

Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в Інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:30

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України. У спи...

Чоловіки скінчились? Мешканка Донецька закликала Путіна оголосити "жіночу мобілізацію", щоб дати відсіч "фашистам" (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:22

Мешканка тимчасово окупованого Донецька, яка називає себе "ветераном ополчення Донбасу" та "вовчицею", попросила російського диктатора Володимира Путіна оголосити "жіночу мобілізацію". Таким чином вона хоче боротися із "фашистами", передають Патріоти ...