"Бавовни" у окупантів буде більше: В уряді показали, як працює очікуваний із США далекобійний снаряд GLSDB (відео)

У Мінінформполітики показали відео, як діє далекобійна крилата бомба GLSDB. Цей снаряд б'є на 150 кілометрів і входить у новий пакет військової допомоги Україні від США, передають Патріоти України.

Джерело: Центр стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики в Telegram Деталі: У центрі повідомляють, що крилата бомба – це експериментальна розробка США, яка допоможе ЗСУ вибивати ворога з України. GLSDB – це гібрид авіабомби та некерованої ракети M26. Такі бомби-ракети запускатимуть з наземних установок, вони – високоточні.

Довідково: Боєприпаси GLSDB створені компанією Boeing спільно з SAAB і перебувають у розробці з 2019 року. GLSDB поєднує в собі авіаційну бомбу GBU-39 (SDB) з ракетним двигуном M26. GBU-39 – невелика керована бомба масою близько 130 кілограмів. Крила GBU-39 розкладаються в повітрі, що істотно збільшує дальність ураження.

Для наведення на ціль зброя використовує глобальну систему позиціонування (GPS) та інерціальну навігаційну систему. Такими боєприпасами можна вести вогонь з пускових установок HIMARS та M270.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...