Bayraktar AKINCI з українськими компонентами успішно випробував мінібомбу TOLUN (відео)

У Туреччині провели випробування ударного безпілотного літального апарату Bayraktar AKINCI. В ході чергових випробувань БПЛА вперше використав мінібомбу TOLUN із системами наведення GPS/INS розробки турецької компанії Aselsan. Як повідомляє агентство Anadolu, Bayraktar AKINCI з 4 інтегрованими боєприпасами TOLUN вилетів з району Текірдаг і незабаром точно уразив цілі на полігоні в провінції Конья.

Мінібомба TOLUN, яка була успішно випущена з Bayraktar AKINCI, вперше була випробувана на платформі безпілотного літального апарату, вразивши ціль на відстані 30 кім при точному попаданні з висоти 26 тис. футів (7,9 км) завдяки наведенню GPS/INS.

У компанії Baykar, що виробляє БПЛА різних модифікацій, повідомили, що на сьогодні до 75 % доходів компанії акумулюються за рахунок експорту. Лише 2022 року турецька компанія поставила у 18 країн світу продукції на суму понад 1 млрд доларів.

Станом на поточний рік БПЛА Bayraktar TB2 поставлені у 25 країн світу, а БПЛА AKINCI – у п'ять країн.

"Ідеальний історичний шанс”: Росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву

неділя, 29 січень 2023, 10:53

Проти мешканця Хабаровського краю РФ Захара Заріпова відкрили кримінальне провадження та відправили до СІЗО через його пост у “Живому журналі” із закликом до голови Чечні Рамзана Кадирова захопити Москву. Про це повідомляє "ОВД-Інфо", передають Патріот...

РФ готує кілька етапів наступальних дій в Україні: В ISW назвали напрямки і цілі окупантів

неділя, 29 січень 2023, 10:29

Російські сили намагаються перешкодити Україні відновити ініціативу, можливо, напередодні запланованого "рішучого" наступу Росії на Донбасі. Окупанти хочуть провести кілька етапів наступальних дій, кульмінацією яких, за їхнім планом, має стати захоплен...