Бажаємо хлопцю таких самих успіхів: Засуджений російський солдат, який розстріляв 8 товаришів по службі, попросився у ПВК "Вагнер"

В Росії засуджений солдат Раміль Шамсутдінов, який розстріляв вісім товаришів по службі в 2019 році, попросився у ПВК "Вагнер", щоб відправитися на війну проти України. Але його поки що не взяли. Про це повідомляє Telegram-канал Baza, передають Патріоти України.

За інформацією джерела, Шамсутдінов записався добровольцем на війну, коли до тюменської виправної колонії №2 приїхали представники ПВК "Вагнер". Шамсутдінов потрапив до списку. Однак коли "вагнерівці" приїхали вже вдруге, забирати в'язнів, Раміля не взяли. За словами свідків, "вагнерівці" послалися на те, що "народу вже й так багато, ти поки що не потрібний". При цьому інші ув'язнені, які погодилися на участь у СВО, з колонії все ж таки виїхали.

Нагадаємо, що Шамсутдінов був засуджений за вбивство товаришів по службі поблизу Чити (Росія) у листопаді 2019 року під час зміни варти.

Тодішній рядовий Шамсутдінов розстріляв вісім військовослужбовців із Ак-74. Двоє отримали поранення. Після стрілянини він здався. Свій злочин він пояснив помстою через знущання та дідівщину. За словами Раміля, його загрожували "опустити".

У грудні 2020 року Раміля Шамсутдінова визнали винним у масовому вбивстві. Присяжні вказали, що він заслуговує на поблажливість. Суд засудив його до 24 років та 6 місяців позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...