Бельгія дарує Україні дослідницьке судно для моніторингу Чорного й Азовського морів, - Шмигаль

Бельгія безкоштовно передасть Україні дослідницьке судно "Бельгіка". Про це 1 серпня в фейсбуці поінформував прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначають Патріоти України.

"Згідно з домовленостями, бельгійська сторона безкоштовно передасть нам дослідницьке судно "Бельгіка" з унікальним вбудованим обладнанням", - написав глава уряду.

Він зазначив, що домовленості досягнуті в рамках підписаного на минулому тижні меморандуму про взаєморозуміння в сфері охорони та відтворення вод і раціонального використання водних ресурсів.

"Це дозволить посилити екологічний моніторинг морів і здійснювати незалежний моніторинг рибних запасів, геологічну розвідку морського дна тощо. Бельгія також запросить українських фахівців долучитися до дослідницьких робіт в Північному морі", - пояснив Шмигаль користь від судна.

У Міністерстві захисту довкілля і природних ресурсів України уточнювали, що "Бельгіка" побудована в 1984 році, "але на ходу". Судно має п'ять лабораторій і частково укомплектовано океанографічним обладнанням. Має, зокрема, високоточний ехолот.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

Babcock International показала модель британського ракетного катеру для України

четвер, 16 вересень 2021, 23:35

Опубліковано фотографії моделі британського ракетного катера, ймовірно, для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на кореспондента видання ShephardNews. Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock Interna...