"Бенкет" під час війни: Харківська міськрада планує заплатити кругленьку суму за оренду автівок бізнес-класу

Харківська міська рада планує заплатити за транспортні послуги 2 875 425 гривень. На ці гроші хочуть орендувати автівки бізнес-класу. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті публічних закупівель ProZorro, інформують Патріоти України.

"Автомобілі повинні бути обладнані системою кондиціювання повітря, мати ремені безпеки та подушки безпеки. Рік випуску автомобілів — не раніше 2009-го. Транспортні послуги повинні надаватися з водієм", — зазначили у міськраді.

Згідно з тендерною документацією, усього необхідно три автівки бізнес-класу з водієм. Це — Toyota Сamry (Е-класу), Subaru Outback (D-класу) і Nissan Teana (Е-класу). Кожна з автівок буде виконувати 150 кілометрів пробігу на добу. Сюди входять робочі, вихідні та святкові дні.

Очікується, що загальна кількість днів роботи автівок складе: для Toyota — 262 дні (249 робочих днів і 13 вихідних та святкових), для Subaru — 261 день (249 робочих днів і 12 вихідних та святкових), для Nissan — 249 днів (тільки робочі).

Замовник просить від постачальника послуги, щоб протягом робочого дня не доводилося додатково заправляти автівки. Автомобілі повинні бути технічно справними, заправленими паливно-мастильними матеріалами й вчасно поданими до вказаного замовником місця.

Водія шукають зі стажем роботи не менше ніж три роки. Людина, що працюватиме водієм, повинна пройти медогляд. Постачальник транспортних послуг буде проводити технічне обслуговування, мити та чистити автівки власним коштом.

Аукціон за тендером із закупівлі транспортних послуг Харківською міською радою відбудеться 14 грудня. Поставляти послуги фірма, яка виграє аукціон, буде до 31 грудня 2023 року.

"Почали перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене": ЗС РФ готують "жест доброї волі" на Херсонщині, - командування "Південь"

субота, 25 березень 2023, 21:30

Українські військові вбачають ознаки так званого жесту доброї волі окупантів, які розосередилися на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Солдати ворожої армії намагаються там пакувати крадені в українців речі та відправляти їх у Росію, пер...

"Треба буде, і до Львова дійдемо": Медведєв вкотре пригрозив ядерним апокаліпсисом і поскаржився, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

субота, 25 березень 2023, 21:22

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вкотре похвалився величчю армії РФ. Він пригрозив ядерним апокаліпсисом, а також заявив, що армія Путіна може "дійти до Львова" з легкістю, передають Патріоти України. Російський політик назвав Байден...