
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не згодна із пропозицією президента США Дональда Трампа повернути країну-агресора Росію у "Групу семи". Про це 14 лютого пише німецьке агентство dpa, передають Патріоти України.
На Мюнхенській конференції з безпеки вона заявила, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну країни – учасниці G7 неодноразово давали зрозуміти: нормальної співпраці "із цією Росією, із Росією [президента Росії Володимира] Путіна бути не може".
Бербок допустила поновлення зв'язків "у найрізноманітніших сферах" із Москвою за умови повернення "на шлях миру і зміни політики агресії". Інакше тиск Заходу на росіян "мають зберегти", вважає вона.
Трамп заявив про ймовірність відновлення російського членства у G7 13 лютого. "Я б із задоволенням отримав їх назад. Я думаю, було помилкою викидати їх", – сказав глава Білого дому, писало Reuters.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою