
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не згодна із пропозицією президента США Дональда Трампа повернути країну-агресора Росію у "Групу семи". Про це 14 лютого пише німецьке агентство dpa, передають Патріоти України.
На Мюнхенській конференції з безпеки вона заявила, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну країни – учасниці G7 неодноразово давали зрозуміти: нормальної співпраці "із цією Росією, із Росією [президента Росії Володимира] Путіна бути не може".
Бербок допустила поновлення зв'язків "у найрізноманітніших сферах" із Москвою за умови повернення "на шлях миру і зміни політики агресії". Інакше тиск Заходу на росіян "мають зберегти", вважає вона.
Трамп заявив про ймовірність відновлення російського членства у G7 13 лютого. "Я б із задоволенням отримав їх назад. Я думаю, було помилкою викидати їх", – сказав глава Білого дому, писало Reuters.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...