
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не згодна із пропозицією президента США Дональда Трампа повернути країну-агресора Росію у "Групу семи". Про це 14 лютого пише німецьке агентство dpa, передають Патріоти України.
На Мюнхенській конференції з безпеки вона заявила, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну країни – учасниці G7 неодноразово давали зрозуміти: нормальної співпраці "із цією Росією, із Росією [президента Росії Володимира] Путіна бути не може".
Бербок допустила поновлення зв'язків "у найрізноманітніших сферах" із Москвою за умови повернення "на шлях миру і зміни політики агресії". Інакше тиск Заходу на росіян "мають зберегти", вважає вона.
Трамп заявив про ймовірність відновлення російського членства у G7 13 лютого. "Я б із задоволенням отримав їх назад. Я думаю, було помилкою викидати їх", – сказав глава Білого дому, писало Reuters.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....