
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не згодна із пропозицією президента США Дональда Трампа повернути країну-агресора Росію у "Групу семи". Про це 14 лютого пише німецьке агентство dpa, передають Патріоти України.
На Мюнхенській конференції з безпеки вона заявила, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну країни – учасниці G7 неодноразово давали зрозуміти: нормальної співпраці "із цією Росією, із Росією [президента Росії Володимира] Путіна бути не може".
Бербок допустила поновлення зв'язків "у найрізноманітніших сферах" із Москвою за умови повернення "на шлях миру і зміни політики агресії". Інакше тиск Заходу на росіян "мають зберегти", вважає вона.
Трамп заявив про ймовірність відновлення російського членства у G7 13 лютого. "Я б із задоволенням отримав їх назад. Я думаю, було помилкою викидати їх", – сказав глава Білого дому, писало Reuters.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...