
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не згодна із пропозицією президента США Дональда Трампа повернути країну-агресора Росію у "Групу семи". Про це 14 лютого пише німецьке агентство dpa, передають Патріоти України.
На Мюнхенській конференції з безпеки вона заявила, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну країни – учасниці G7 неодноразово давали зрозуміти: нормальної співпраці "із цією Росією, із Росією [президента Росії Володимира] Путіна бути не може".
Бербок допустила поновлення зв'язків "у найрізноманітніших сферах" із Москвою за умови повернення "на шлях миру і зміни політики агресії". Інакше тиск Заходу на росіян "мають зберегти", вважає вона.
Трамп заявив про ймовірність відновлення російського членства у G7 13 лютого. "Я б із задоволенням отримав їх назад. Я думаю, було помилкою викидати їх", – сказав глава Білого дому, писало Reuters.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...