
За судами, захопленими російськими військами в Керченській протоці, вже вийшли буксири, які повинні повернути їх в українські порти. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє з Одеси "Думська", зазначають Патріоти України.
За інформацією джерел, малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", захоплені Росією 25 листопада 2018 року в Керченській протоці, повернуть українській стороні вже вночі з 16 на 17 листопада.
Відзначається, що за захопленими кораблями вийшли спеціальні судна з Південного, Чорноморська та Одеси: пошуково-рятувальний "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".
Видання зазначає, що зустріч відбудеться у відкритому морі приблизно в 60 милях від Одеси, недалеко від кримського мису Тарханкут.

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...