
За судами, захопленими російськими військами в Керченській протоці, вже вийшли буксири, які повинні повернути їх в українські порти. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє з Одеси "Думська", зазначають Патріоти України.
За інформацією джерел, малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", захоплені Росією 25 листопада 2018 року в Керченській протоці, повернуть українській стороні вже вночі з 16 на 17 листопада.
Відзначається, що за захопленими кораблями вийшли спеціальні судна з Південного, Чорноморська та Одеси: пошуково-рятувальний "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".
Видання зазначає, що зустріч відбудеться у відкритому морі приблизно в 60 милях від Одеси, недалеко від кримського мису Тарханкут.

Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...