
За судами, захопленими російськими військами в Керченській протоці, вже вийшли буксири, які повинні повернути їх в українські порти. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє з Одеси "Думська", зазначають Патріоти України.
За інформацією джерел, малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", захоплені Росією 25 листопада 2018 року в Керченській протоці, повернуть українській стороні вже вночі з 16 на 17 листопада.
Відзначається, що за захопленими кораблями вийшли спеціальні судна з Південного, Чорноморська та Одеси: пошуково-рятувальний "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".
Видання зазначає, що зустріч відбудеться у відкритому морі приблизно в 60 милях від Одеси, недалеко від кримського мису Тарханкут.

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...