
За судами, захопленими російськими військами в Керченській протоці, вже вийшли буксири, які повинні повернути їх в українські порти. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє з Одеси "Думська", зазначають Патріоти України.
За інформацією джерел, малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", захоплені Росією 25 листопада 2018 року в Керченській протоці, повернуть українській стороні вже вночі з 16 на 17 листопада.
Відзначається, що за захопленими кораблями вийшли спеціальні судна з Південного, Чорноморська та Одеси: пошуково-рятувальний "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".
Видання зазначає, що зустріч відбудеться у відкритому морі приблизно в 60 милях від Одеси, недалеко від кримського мису Тарханкут.

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...