
Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Києві, Харкові та Сумах можуть самостійно посилювати карантинні заходи на тлі боротьби з епідемією коронавірусу. З таким закликом до місцевої влади звернувся прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Про це повідомляється на сайті уряду, передають Патріоти України.
"Місцева влада просила надати їй більше повноважень. Тепер у неї є достатньо повноважень для того, щоб ефективно стримувати поширення коронавірусу. Прошу брати ініціативу в свої руки і наводити лад. Це наша спільна відповідальність", – наголосив він.
Також глава уряду доручив главам обласних і Київської міської державних адміністрацій до 30 жовтня забезпечити 80% лікарняних ліжок із подачею кисню для хворих на коронавірус.
Для цих цілей, зазначив Шмигаль, уряд виділив 572 мільйони гривень. "Наша мета, щоб не менше 80% ліжкомісць були забезпечені подачею кисню. Прошу організувати все до кінця місяця", – сказав прем'єр.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...