Берлусконі розповів, як вже двічі телефонував колишньому другові Путіну через війну

Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі після початку повномасштабного російського вторгнення двічі дзвонив главі Кремля Володимиру Путіну. Однак із боку диктатора "відповіді не було". Про це повідомляє видання Il Messaggero, передають Патріоти України.

За словами політика, після цього він утримався від подальших спроб зв'язатися із президентом РФ. "Я нічого не чув від Путіна останнім часом. Ми були дуже хорошими друзями, я зробив два телефонні дзвінки на початку цієї війни і не отримав жодної відповіді", – сказав Берлусконі.

Експрем'єр також висловився про майбутнє російсько-української війни. "Я вважаю небезпечним розвиток подій в Україні, тому що я не бачу можливості негайного припинення бойових дій", – додав він.

Зазначимо, раніше Берлусконі закликав до переговорів із Путіним. На думку італійського політика, "мир має бути досягнутий якнайшвидше", і Європа має спробувати "переконати українців прийняти запити Путіна". Також експрем'єр критично оцінив постачання зброї Україні та запровадження санкцій проти РФ.

Європі потрібні сильні ЗСУ: ЄС позбавить захисту українців призовного віку

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:58

Єврокомісія пропонує продовжити ще на один рік – до 4 березня 2028 року – дію механізму тимчасового захисту для біженців з України. Але з переліку осіб, які можуть розраховувати на притулок, будуть виключені чоловіки призовного віку. Про це сказав євро...

Українці та американці створили морський дрон-авіаносець SeaHive 5.0, озброєний роєм FPV-дронів

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:28

Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...