Берлусконі розповів, як вже двічі телефонував колишньому другові Путіну через війну

Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі після початку повномасштабного російського вторгнення двічі дзвонив главі Кремля Володимиру Путіну. Однак із боку диктатора "відповіді не було". Про це повідомляє видання Il Messaggero, передають Патріоти України.

За словами політика, після цього він утримався від подальших спроб зв'язатися із президентом РФ. "Я нічого не чув від Путіна останнім часом. Ми були дуже хорошими друзями, я зробив два телефонні дзвінки на початку цієї війни і не отримав жодної відповіді", – сказав Берлусконі.

Експрем'єр також висловився про майбутнє російсько-української війни. "Я вважаю небезпечним розвиток подій в Україні, тому що я не бачу можливості негайного припинення бойових дій", – додав він.

Зазначимо, раніше Берлусконі закликав до переговорів із Путіним. На думку італійського політика, "мир має бути досягнутий якнайшвидше", і Європа має спробувати "переконати українців прийняти запити Путіна". Також експрем'єр критично оцінив постачання зброї Україні та запровадження санкцій проти РФ.

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...

Інструмент допомоги Євроінтеграції? - Зеленський ініціював нову державну нагороду

неділя, 28 червень 2026, 13:16

До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...