
Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі після початку повномасштабного російського вторгнення двічі дзвонив главі Кремля Володимиру Путіну. Однак із боку диктатора "відповіді не було". Про це повідомляє видання Il Messaggero, передають Патріоти України.
За словами політика, після цього він утримався від подальших спроб зв'язатися із президентом РФ. "Я нічого не чув від Путіна останнім часом. Ми були дуже хорошими друзями, я зробив два телефонні дзвінки на початку цієї війни і не отримав жодної відповіді", – сказав Берлусконі.
Експрем'єр також висловився про майбутнє російсько-української війни. "Я вважаю небезпечним розвиток подій в Україні, тому що я не бачу можливості негайного припинення бойових дій", – додав він.
Зазначимо, раніше Берлусконі закликав до переговорів із Путіним. На думку італійського політика, "мир має бути досягнутий якнайшвидше", і Європа має спробувати "переконати українців прийняти запити Путіна". Також експрем'єр критично оцінив постачання зброї Україні та запровадження санкцій проти РФ.
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...