Берлусконі розповів, як вже двічі телефонував колишньому другові Путіну через війну

Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі після початку повномасштабного російського вторгнення двічі дзвонив главі Кремля Володимиру Путіну. Однак із боку диктатора "відповіді не було". Про це повідомляє видання Il Messaggero, передають Патріоти України.

За словами політика, після цього він утримався від подальших спроб зв'язатися із президентом РФ. "Я нічого не чув від Путіна останнім часом. Ми були дуже хорошими друзями, я зробив два телефонні дзвінки на початку цієї війни і не отримав жодної відповіді", – сказав Берлусконі.

Експрем'єр також висловився про майбутнє російсько-української війни. "Я вважаю небезпечним розвиток подій в Україні, тому що я не бачу можливості негайного припинення бойових дій", – додав він.

Зазначимо, раніше Берлусконі закликав до переговорів із Путіним. На думку італійського політика, "мир має бути досягнутий якнайшвидше", і Європа має спробувати "переконати українців прийняти запити Путіна". Також експрем'єр критично оцінив постачання зброї Україні та запровадження санкцій проти РФ.

Ракети і дрони спрацювали вдало і дружно: Генштаб ЗСУ назвав уражені за ніч ворожі цілі

субота, 27 червень 2026, 13:40

Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...

Українські дрони ефективніше проривають ППО ворога: У WSJ розкрили причину

субота, 27 червень 2026, 12:30

Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...