
Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі після початку повномасштабного російського вторгнення двічі дзвонив главі Кремля Володимиру Путіну. Однак із боку диктатора "відповіді не було". Про це повідомляє видання Il Messaggero, передають Патріоти України.
За словами політика, після цього він утримався від подальших спроб зв'язатися із президентом РФ. "Я нічого не чув від Путіна останнім часом. Ми були дуже хорошими друзями, я зробив два телефонні дзвінки на початку цієї війни і не отримав жодної відповіді", – сказав Берлусконі.
Експрем'єр також висловився про майбутнє російсько-української війни. "Я вважаю небезпечним розвиток подій в Україні, тому що я не бачу можливості негайного припинення бойових дій", – додав він.
Зазначимо, раніше Берлусконі закликав до переговорів із Путіним. На думку італійського політика, "мир має бути досягнутий якнайшвидше", і Європа має спробувати "переконати українців прийняти запити Путіна". Також експрем'єр критично оцінив постачання зброї Україні та запровадження санкцій проти РФ.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....