
Радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські окупанти дедалі частіше беруть паузи для відновлення активних бойових дій. У ворога виникли проблеми на північному сході України. Про це Арестович розповів 11 червня в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube, передають Патріоти України.
"Що мене в цьому всьому приємно насторожує – те, що російські війська все більше беруть паузи на відновлення активних дій. Дуже грубо кажучи, якщо раніше тиждень активно воювали, три дні-чотири відпочивали, поповнювалися, то зараз – два дні зусиль, два дні пауз. День зусиль, два дні пауз. Тобто підздихають, видно насправді", – сказав радник голови ОП.
При цьому, за його словами, окупанти в будь-якому разі ще атакуватимуть Збройні сили України. "Але періоди активності все коротші і паузи на відновлення цієї активності все довші, що є ознакою того, що військам, що наступають, реально важко", – додав Арестович.
Під час цих пауз війська країни-агресора РФ накопичують сили, намагаються провести додаткову розвідку, зібрати дані та зміркувати, куди їм наступати.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...