Беруть великі паузи: Арестович сказав, на якій ділянці фронту в окупантів виникли проблеми

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські окупанти дедалі частіше беруть паузи для відновлення активних бойових дій. У ворога виникли проблеми на північному сході України. Про це Арестович розповів 11 червня в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube, передають Патріоти України.

"Що мене в цьому всьому приємно насторожує – те, що російські війська все більше беруть паузи на відновлення активних дій. Дуже грубо кажучи, якщо раніше тиждень активно воювали, три дні-чотири відпочивали, поповнювалися, то зараз – два дні зусиль, два дні пауз. День зусиль, два дні пауз. Тобто підздихають, видно насправді", – сказав радник голови ОП.

При цьому, за його словами, окупанти в будь-якому разі ще атакуватимуть Збройні сили України. "Але періоди активності все коротші і паузи на відновлення цієї активності все довші, що є ознакою того, що військам, що наступають, реально важко", – додав Арестович.

Під час цих пауз війська країни-агресора РФ накопичують сили, намагаються провести додаткову розвідку, зібрати дані та зміркувати, куди їм наступати.

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.