
Радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські окупанти дедалі частіше беруть паузи для відновлення активних бойових дій. У ворога виникли проблеми на північному сході України. Про це Арестович розповів 11 червня в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube, передають Патріоти України.
"Що мене в цьому всьому приємно насторожує – те, що російські війська все більше беруть паузи на відновлення активних дій. Дуже грубо кажучи, якщо раніше тиждень активно воювали, три дні-чотири відпочивали, поповнювалися, то зараз – два дні зусиль, два дні пауз. День зусиль, два дні пауз. Тобто підздихають, видно насправді", – сказав радник голови ОП.
При цьому, за його словами, окупанти в будь-якому разі ще атакуватимуть Збройні сили України. "Але періоди активності все коротші і паузи на відновлення цієї активності все довші, що є ознакою того, що військам, що наступають, реально важко", – додав Арестович.
Під час цих пауз війська країни-агресора РФ накопичують сили, намагаються провести додаткову розвідку, зібрати дані та зміркувати, куди їм наступати.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...