"Бесцеремонное разграбление богатств": Шойгу спробував звинуватити американців у Сирії, але щось пішло не так (відео)

Навіть пересічні росіяни вже розуміють, що їхній верхівці просто шкода, що грабують сирійців не вони.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу звинуватив США в розграбуванні нафтових родовищ в Сирії. Відповідну заяву він зробив на спільній прес-конференції з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим, передають Патріоти України.

Однак ситуація обернулася несподіваними наслідками для самого Шойгу. Росіяни в соціальних мережах заявили, що правляча верхівка Росії так само розграбувала нафтові багатства РФ, які належать російському народу. Фрагмент відео з заявою Шойгу опублікував російський журналіст Дмитро Смирнов на своїй сторінці в соціальній мережі Тwitter.

"Родовища нафти в Сирії контролюються США. Там йде неприкрите безцеремонне розграбування багатств, які належать Сирії і сирійському народові", - заявляє на відео Шойгу. Замість того щоб підтримувати його, росіяни зазначили, що російській владі банально прикро: саме вони вкладають фінанси і військову міць на підтримку диктатора Башара Асада, однак нафтовими родовищами заволоділи американці.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...