
У тимчасово окупованих районах Херсонської та Запорізької областей у середу, 27 листопада, зникла електроенергія, передають Патріоти України.
Без світла залишилися сотні населених пунктів, стверджують представники окупаційної «влади». Гауляйтер захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо заявив, що вранці сталося аварійне відключення на лінії електропередачі ПЛ-330 кВ Джанкой — Мелітополь. Унаслідок цього без електропостачання залишилися 172 населені пункти, або близько 137 тисяч осіб.
Схожа ситуація склалася на захопленій території Запорізької області. Як стверджує окупаційний губернатор Євген Балицький, причиною стали пошкодження на лінії електропередачі. Він заявляє, що соціально значущі об'єкти підключили до резервних джерел живлення.
21 листопада Міненерго України вдруге за тиждень заявило про пошкодження однієї з двох ліній живлення Запорізької АЕС, через що тимчасово окупована росіянами станція опинилася на межі блекауту. Українські фахівці відновили живлення АЕС 23 листопада.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...