​"Без кумів": Навколо нового начальника Генштабу розгорається новий скандал через одіозного адмірала, котрого Хомчак просуває собі у заступники​

Сергій Гайдук

Новий начальник Генерального штабу Руслан Хомчак планує призначити своїм заступником віце-адмірала Сергія Гайдука, колишнього Командувача ВМС, який був звільнений з посади зі скандалом після вимоги волонтерів. Про це повідомило джерело InfoResist в Міноборони, зазначають Патріоти України.

Гайдука з Хомчаком пов’язують давні дружні стосунки. Віце-адмірал був командувачем ВМС з 7 березня 2014 року. 15 квітня 2016 року його зняв з посади п’ятий президент України Петро Порошенко.

Це сталося після масштабного протесту найбільших волонтерських організацій. Гайдука звинувачували у зриві реформування ВМС, яке пропонувало НАТО.

Також Гайдук “відзначився” тим, що його особистий спецназ охорони у п’яному стані намагався прорватися на територію військової частини в спробі втекти з місця ДТП. У результаті черговий частини був змушений відкрити вогонь.

Природно “особисті охоронці” Гайдука так і не понесли покарання і продовжили службу на флоті. Тоді “крайнім” зробили чергового по частині. Також Гайдук запам’ятався особовому складу переслідуваннями за критику на адресу Командування в соціальних мережах.

Також джерела на флоті розповідають, що віце-адмірал використовував службовий транспортний літак Ан-26 для польотів. У ньому були обладнані шкіряні крісла. Всього в ВМС два літаки Ан-26, але через те, що його переобладнав і постійно на ньому літав Гайдук, літак не використовувався військами за призначенням.

Зрадник недооцінив "хунту": На адміністративному кордоні з Кримом затримано "ополченця" із медалями від російських окупантів

середа, 22 вересень 2021, 21:34

На адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом прикордонники затримали українця, який підтримував російську владу на півострові та входив до незаконних збройних формувань, отримавши ряд "нагород" за це, повідомляють Патріоти України з посилання...

ЗМІ публікують забинтовану ногу водія Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 21:18

Потерпілий під час замаху на першого помічника президента України Сергія Шефіра водій приходить до тями після операції. Як повідомлялося раніше, водієві зробили операцію в лікарні "Феофанія". За словами лікарів, його життю ніщо не загрожує, він перебув...