Без ліків, стікають кров'ю й гниють живцем: Поранених окупантів звезли до Луганська

Поранених загарбників масово звозять у лікарні тимчасово окупованого Луганська. Медикаментів там фактично немає, тому окупанти доживають останні дні у муках, передають Патріоти України.

За даними джерел 24 каналу у спецслужбах, більшість "трьохсотих" – з Лисичанського напрямку. Серед них – російські військові, найманці країни-окупанти та незаконно мобілізовані жителі тимчасово окупованих територій України.

Чимало поранених – у дуже важкому стані. За їхнє життя ніхто, звичайно, не бореться. Ба більше, країна-окупантка навіть не забезпечила своє "гарматне м'ясо" медикаментами, які могли б полегшити страждання. Поранені окупанти стікають кров'ю й фактично гниють живцем. У липні на Луганщині фіксують справжню спеку – вона лише ускладнює агонію загарбників.

Вочевидь, більшість поранених – помруть. Без ліків та належної допомоги лави "двохсотих" поповнять навіть ті, хто мав усі шанси вижити. Окупанти думали, що на Луганщині їх очікує тріумф. Однак у реальності загарбники можуть сподіватися хіба на те, що країна-окупантка колись таки вирішить забрати їхні трупи.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...