Без докучливих дивацтв демократії: Друг Путіна наказав розстрілювати порушників карантину на Філіппінах

Президент Філіппін Родріго Дутерте попередив громадян, що за порушення карантину під час пандемії коронавірусу до них може бути застосовано розстріл. Про це він заявив під час телезвернення до населення, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

«Мій наказ поліції і військовим: якщо вони стануть некерованими і будуть чинити опір, а ваше життя опиниться під загрозою, пристрельте їх», — заявив Дутерте.

В Офісі Дутерте слова президента назвали «гіперболою», яку він використовував, щоб підкреслити точку зору.

Шеф національної поліції Філіппін заявив, що президент показав «серйозність своїх слів, коли мова йде про громадський порядок», запевнивши, що вони ні в кого стріляти не будуть.

За даними сайту Worldometer, на Філіппінах зафіксовано понад 2 300 хворих коронавірусом, 96 осіб померли.

Як повідомлялося раніше, у ЄС заявили про неефективність ліків, яким американський президент Дональд Трамп зібрався лікувати громадян від коронавірусу.

Небезпечний натяк? На в’їзді до села, де мешкає Смолій, залишили труни й поховальні вінки (фото)

четвер, 9 липень 2020, 8:28

Невідомі залишили труни й поховальні вінки з квітами на в’їзді до села, де мешкає колишній голова НБУ Яків Смолій. Про це він повідомив у Twitter, передають Патріоти України. Своєю чергою, НБУ вважає це «спектаклем з поганим сценарієм» проти політики, ...

"Это будут самые грязные и страшные выборы в истории США и всего мира. Цена запредельна. На карте - все", - Пономарь

четвер, 9 липень 2020, 8:26

"Несколько ремарок по поводу речи Трампа на День независимости США. Это была крайне агрессивная и фактически фашистская речь. Трамп фактически объявил гражданскую войну либеральной Америке (через пару лет после программной статьи Путина о том, что запа...