Без них там однозначно краще: Постпред РФ пішов з посади керівника ключового комітету ЮНЕСКО

Відставка представника Росії при ЮНЕСКО покладе край тупиковій ситуації у ключовому комітеті, який він очолював і який відповідає за збереження культурної спадщини по всьому світу. Про це повідомило AFP дипломатичне джерело, передають Патріоти України.

Комітет, який відповідає за включення об'єктів до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, фактично не міг функціонувати після вторгнення Росії до України. І от нещодавно Олександр Кузнєцов у листі членам комітету Світової спадщини, з яким ознайомилося агентство, повідомив про завершення місії постійного представника РФ при ЮНЕСКО.

Відставка Кузнєцова дозволить комітету швидко призначити нового голову та відновити свою діяльність, повідомив AFP один із дипломатів ООН. Комітет мав зібратися у червні в Казані, але 46 країн, включаючи Францію та Велику Британію, бойкотували цей захід. На зустрічі передбачалося оновити список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Згідно з правилами організації, заміну голові комітету, який пішов у відставку, призначає країна, що йде за попередньою в алфавітному порядку – це Саудівська Аравія. Найближчими днями вона має оголосити, чи займе її представник місце голови комітету.

Сьогодні інформацію про відставку Кузнецова підтвердив міністр культури України Олександр Ткаченко: "Росія більше не головує у Комітеті всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Терористам не місце в міжнародних організаціях, які створені, щоб зберігати мир. Так само виженемо терористів з нашої землі. Дякую МЗС та МКІП за кропітку роботу".

Хотіли землі - змішайтесь з нею! Бої за Бахмут: ЗСУ показали, як тіла окупантів гниють в окопах (відео)

понеділок, 28 листопад 2022, 19:58

Підрозділи 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ знищили російських окупантів та зайняли одну з бойових позицій в районі Бахмута. Про це інформує пресслужба ДШВ, передають Патріоти України.

"Усі тільки думають, як звалити звідси, воювати вже ніхто не хоче": Окупант розповів про реалії війни проти України. Перехоплення

понеділок, 28 листопад 2022, 19:44

Російський окупант на ім'я Віталій у розмові зі своєю тіткою заявив, що він і його товариші по службі "гниють у землі", поки командування ЗС РФ сидить у бункерах у глибокому тилу. Солдат країни-агресорки поскаржився на жахливі умови та сказав, що воюва...