
Голова громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан заявив, що його колишній партнер по партії УКРОП Ігор Коломойський є поганим менеджером. Про це колишній підручний дніпровського олігарха заявив в інтерв'ю Бабелю, зазначають Патріоти України.
Політик побідкався, що на відміну від Ахметова, який "купує менеджмент, добре платить, вони несуть відповідальність" - у Коломойського - всі керуючі "є як би його внутрішніми партнерами".
За його словами, Коломойський "в них щось віднімає, а у них і так нічого немає - тільки віртуальні частки, які не можна відчути".
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...