
Голова громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан заявив, що його колишній партнер по партії УКРОП Ігор Коломойський є поганим менеджером. Про це колишній підручний дніпровського олігарха заявив в інтерв'ю Бабелю, зазначають Патріоти України.
Політик побідкався, що на відміну від Ахметова, який "купує менеджмент, добре платить, вони несуть відповідальність" - у Коломойського - всі керуючі "є як би його внутрішніми партнерами".
За його словами, Коломойський "в них щось віднімає, а у них і так нічого немає - тільки віртуальні частки, які не можна відчути".
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...