Без Польщі та Угорщини: Лех Валенса закликав розпустити ЄС і створити новий

Колишній президент Польщі Лех Валенса закликав розпустити Євросоюз і знову створити, але вже на основі Німеччини і Франції і без Польщі та Угорщини. Таку пропозицію він висловив в інтерв'ю виданню Interia, передають Патріоти України.

"Якщо Єврокомісія погодиться на KPO (Польський Національний план відновлення після пандемії коронавірусу), це буде її поразка. Євросоюз, замість того щоб йти на компроміс з Польщею, повинен розпуститися і через хвилину створити нову спільноту на основі Німеччини і Франції, але без Польщі та Угорщини", - заявив засновник і керівник профспілки "Солідарність" Валенса.

Колишній президент підкреслив, що "без верховенства закону немає сенсу жертвувати мільярди євро даремно", оскільки "ці гроші все одно розтратять і вкрадуть".

Нагадаємо, 1 червня Єврокомісія схвалила план відновлення економіки постраждалої від пандемії коронавірусу Польщі на загальну суму понад 35 млрд євро. Передбачається, що 23,9 млрд євро буде надано країні у вигляді грантів і 11,5 млрд євро - у вигляді кредитів в рамках фонду ЄС з відновлення і стійкості. При цьому прийняття плану відновлення затягнулося через те, що суд ЄС наклав на країну штраф, поки не буде виконано рішення про припинення в країні дії норм про дисциплінарну палату Верховного суду.

При цьому влада Польщі, яка прийняла мільйони українських біженців, потребує грошей і відкидає вимоги ЄС.

Пояснювати росіянам втрату Криму будуть вже зовсім інші люди, без Путіна, - Піонтковський

субота, 1 квітень 2023, 9:59

Пропагандисти готують росіян до контрнаступу українських сил. Так Соловйов сумно відзначив, мовляв, Україна серйозно озброюється і від того йому "тривожно". Коли ж ЗСУ будуть звільняти Крим, він разом зі Скабєєвою скажуть, що Росія перемогла - так само...

Виконав роль "м'ясорубки": У Бахмуті почалася і закінчилась історія ПВК "Вагнер" як військової сили, - Дикий

субота, 1 квітень 2023, 9:53

Екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий заявив, що Бахмут виконав роль "м’ясорубки" для нелегальної російської ПВК "Вагнер", передають Патріоти України. "Орки вже за Бахмут заплатили величезну ціну. Тобто роль "м'ясорубки", вибачте за грубість, а...