Без права на зраду чи дурість: Зеленський розуміє, якщо відкрито капітулює перед Путіним, може одразу їхати в Ростов, - політтехнолог про зустріч "нормандської четвірки"

У президента немає права на помилкові поступки сильному і підступному ворогу. Краще повернутись ні з чим, ніж з рішенням, котре більшість патріотичного суспільства однозначно розцінить як зраду

В інтерв'ю The New York Times Коломойський заявив, що Україні пора налагоджувати відносини з Росією. Він так шантажує США. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить політтехнолог Олександр Кочетков, зазначають Патріоти України.

"Там ведуть розслідування щодо відмивання ним грошей. Коломойський стурбований. Вимагає вирішення проблем країни та його персонально. Інакше Україна відкотиться до Росії і в США та НАТО будуть проблеми. Мовляв, російські танки стануть на кордоні з Польщею.
Коломойський зробив цю заяву не тільки тому, що йому вигідно купувати електроенергію в РФ. Він угадує подальші події. Говорить про необхідність повертатися ближче до Росії. Це означає, що такі думки лунають в Офісі президента", - вважає експерт.

Зеленський як актор, від добре відчуває реакцію залу, наголошує експерт.

"Розуміє: якщо відкрито капітулює перед Путіним, може одразу їхати в Ростов. Він цього не хоче. Продумує запасні плани, які передбачають заморожування конфлікту та відбудову Донбасу", - додає політолог.

"Гончарук вважає місцеві бюджети та місцеву владу злом. Прем’єр не усвідомлює, що він каже, як і кому. Зустрічі проходять бурхливо, іноді його хочуть порвати" – опальний "слуга"

субота, 14 грудень 2019, 12:06

Керівництво ЗеКоманди вирішило шукати фінансовий ресурс для "латання" дірок, "нагинаючи" ФОПи та оббираючи місцеві бюджети замість того, щоб змусити платити податки та за вкрадене олігархів, наголошують критики нового режиму. Народний депутат і колишні...

Москва зрозуміла сою поразку, а київська філія МП - ні: УПЦ розірвало відносини з Олександрійським патріархатом за визнання ПЦУ, попершись "поперед батька в пекло"

субота, 14 грудень 2019, 11:57

Московські стратеги усвідомили на прикладі Константинопольської та Еладської церкви, що тактика залякування канонічних православних церков не спрацьовує, авторитет Вселенського патріарха вищий за гроші та погрози недоімперії. Після визнання Православно...