Без Путіна буде "гірше": У Фінляндії заявили про побоювання через РФ

Глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен засумнівалася, що Російська Федерація здатна стати демократичною державою, навіть якщо крісло президента РФ займе хтось інший, а не Володимир Путін, передають Патріоти України.

Чиновниця вказав, що "без Путіна" в Росії все може бути "навіть гірше". Своєю думкою вона поділилася в інтерв'ю The Washington Post.

Валтонен вважає "малоймовірним", що РФ якимось чином стане мирною нормальною демократією, якщо Путін складе повноваження.

"Ми повинні готуватися до гіршого, а найгірше полягає в тому, що Росія залишиться такою, яка вона є, а в майбутньому, можливо, навіть гірше", - заявила вона.

Також глава МЗС Фінляндії вказала, що російська "машина війни", очевидно, довго готувалася до протистояння з Україною. Багато хто досі не усвідомлює, що це не просто чергова війна Путіна.

Будучи при владі, він десятиліттями вибудовував навколо себе відповідну інфраструктуру. До вторгнення в Україну у 2014 році армія РФ також незаконно зайшла військами до Грузії (2008 рік). За майже два десятиліття воєн хтось би міг сказати Путіну, що це "не добре", якби в російській політиці не поділяли його точку зору, натякнула Валтонен.

За її словами, Захід прагне знову побачити в Росію свободу слова, її прагнення до відкритості до миру, а не навпаки.

"Щоб пересічний росіянин мав право голосу в тому напрямку, в якому рухається країна, щоб Росія відкрилася для громадянського суспільства і стала нормальною демократією", - зазначила глава МЗС Фінляндії.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...