
Олігарх Ігор Коломойський перебуває в ізоляторі тимчасового тримання Служби безпеки України, щоб він не міг впливати на свідків. Про це пише LIGA.net із посиланням на джерела, передають Патріоти України.
Співрозмовник видання у відомстві заявив, що в ізоляторі СБУ дуже суворі умови утримання. Коломойський перебуває в одиночній камері. «Камера невелика і чиста. Коломойський у ній один, без телевізора, інтернету і телефону. Зате з парашею в кутку», — зазначило ще одне джерело в правоохоронних органах.
У матеріалі йдеться, що якби Національне антикорупційне бюро першим оголосило підозру, то запобіжний захід розглядав би Вищий антикорупційний суд. Тоді, ймовірно, Коломойського помістили б у Лук’янівське СІЗО. «На Лук’янівці за гроші офіційно можна купити собі окрему камеру з усіма зручностями, а за хабар пронести телефон», — резюмувало джерело журналістів.
2 вересня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід Ігорю Коломойському. Його відправили під варту на 60 діб у Дніпрі з можливістю внести заставу в понад 509 млн грн. Пізніше заставу збільшили до 3,8 млрд гривень.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...