"Без цього не може бути й мови": Перемога України у війні - абсолютний мінімум для її членства в НАТО, - генсек Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг очікує, що союзники на саміті Альянсу у Вашингтоні 9–11 липня узгодять всеохопний пакет для України, яка зазнала повномасштабної російської агресії. Про це Столтенберг сказав 12 червня на пресконференції у Брюсселі, відеозапис опублікували на YouTube-каналі NATO News, передають Патріоти України.

"Ця угода про провідну роль НАТО в наданні й координації військової підтримки, допомоги в гарантуванні безпеки й навчання для України", – наголосив генсек Альянсу.

Окрім того, Столтенберг очікує, що союзники на саміті узгодять "потужні формулювання" щодо членства України в НАТО. "Я очікую, що це формулювання буде ще чіткішим у нашому зобов'язанні, що Україна стане членом Альянсу", – додав він.

Також Столтенберг очікує, що до саміту, а також під час заходу союзники зроблять важливі заяви про надання більшої кількості військової техніки, засобів ППО, артилерійських боєприпасів, які "терміново необхідні для забезпечення перемоги України як суверенної незалежної держави".

"І без цього, звісно, не може бути й мови про членство. Ми маємо забезпечити перемогу України [у війні проти країни-агресора РФ], що є абсолютним мінімумом для того, щоб Україна стала членом Альянсу", – зазначив генсек.

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...