Без Зеленського: Китай пропонував організувати зустріч Трампа і Путіна

Китайські посадовці через посередників пропонували команді президента США Дональда Трампа провести зустріч з очільником Кремля Володимиром Путіним,, передають Патріоти України з посиланням на газету The Wall Street Journa.

Співрозмовники видання розповіли, що китайські посадовці впродовж останніх тижнів через посередників пропонували команді Трампа провести саміт між ним та Путіним, а також "сприяти миротворчим зусиллям після можливого перемир'я".

Однак, зазначається, що таку пропозицію в США і Європі зустріли скептично. Газета зазначає, що це пов’язано з занепокоєнням через все більш тісні зв'язки між Пекіном і Москвою. За словами співрозмовників, китайська пропозиція, зокрема, передбачає американо-російський саміт без участі президента Володимира Зеленського.

Білий дім відмовився підтвердити, чи отримав він пропозицію Китаю. При цьому співрозмовник з адміністрації президента США назвав її "зовсім не життєздатною".

Речник посольства Китаю у Вашингтоні, відповідаючи на запитання про цю пропозицію, сказав, що йому про неї нічого не відомо. Водночас він висловив сподівання, що "сторони працюватимуть над деескалацією і прагнутимуть до політичного врегулювання".

Однак, ознайомлені співрозмовники зауважили, що китайський лідер Сі Цзіньпін "не хоче, щоб будь-яка допомога у припиненні війни ставила під загрозу тісні відносини Китаю з Росією. Відтак "китайська пропозиція не передбачає жодних зобов'язань з боку Пекіна скоротити величезну економічну підтримку Москви".

"Діяти потрібно було швидко": Бійці "Азову" підірвали позиції росіян під Покровськом (відео)

понеділок, 17 березень 2025, 7:59

"Операція "Землетрус". Військовослужбовці 6-го батальйону 12-ої бригади "Азовʼ підірвали позиції росіян біля Покровська Донецької області. Відповідне відео оприлюднене та YouTube-каналі бригади "Азов", передають Патріоти України. Українські військовосл...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 17 березня

понеділок, 17 березень 2025, 7:37

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 17.03.25 орієнтовно склали: