"Без зволікань": Український пілот, який збив 5 дронів, розповів, як врятувався з літака, що палав

Майор ПС ЗСУ та герой України пілот Вадим Ворошилов (позивний Karaya), розповів про те, як йому вдалося покинути свій літак МіГ-29 (який вже палав) - в той день, коли йому вдалося збити п'ять іранських безпілотників. Розмову з льотчиком виклали на YouTube-каналі Повітряних сил України, передають Патріоти України.

"Мій ранок почався о 4 годині. Подали сигнал "повітря". Один льотчик знищив двох "Шахедів" на півдні України. Наступним пішов я.також знищив три, виконав посадку на оперативному аеродромі. Далі був робочий день за іншими завданнями, і ввечері знову це нашестя почалося. Виконавши зліт з оперативного аеродрому на півдні України і далі вже виконував знищення повітряних цілей над небом Вінницької області", — розповів він.

За словами майора, після того, як він знищив п'ятий дрон, його уламки дуже сильно пошкодили Міг-29. "Сталося руйнування ліхтаря. Це скло кабіни простою мовою. І руйнування передньої частини-носовий літак. Не сильно поранений, але кров заважала повноцінно оцінити ситуацію. Перша думка-так не хочеться катапультуватися. За курсом побачив якийсь населений пункт. Тоді я не знав, що це за населений пункт. Бачив тільки вогні. Перевірив управління літака по поперечному каналу, на жаль, він вже не управлявся. По поперечному каналу він керувався. Побачив перед собою чорну ділянку і встановив, що це, ймовірно, поле", — сказав він.

Потім запалало в самій кабіні літака, Ворошилов відвів свою бойову машину в бік найближчого поля, а сам використовував катапульту."Далі почалася пожежа всередині кабіни літака. Коли полум'я почало добиратися до мене, я здійснив катапультування. Без зволікань, як вчила книга. Я орієнтовно не більше двох хвилин спускався на парашуті. Встиг про все подумати, все побачити і спланувати подальші дії після приземлення", — підсумував він.

"Путіна усунуть - живого чи мертвого": Аналітик розповів про можливу появу другого "Хрущова"

субота, 28 січень 2023, 11:50

У Росії з'явиться новий політик, який займе посаду Путіна і стане другим "Хрущовим". Однак до нього відбудеться переворот і повалення диктатора. Про це в чаті на "Главреде" розповів політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України. Ві...

Зазнали великих втрат: Росія вчетверо зменшила чисельність своїх військ біля кордонів з Фінляндією

субота, 28 січень 2023, 11:37

Російські війська зазнали величезних втрат в Україні. Тепер їхня кількість біля кордонів з Фінляндією скоротилася до менш ніж 25% тої чисельності, яка була до війни. Про це розповів начальник розвідки Генштабу Сил самооборони Фінляндії контрадмірал Юха...