"Безглузді прохання": Шольц розлютився на політиків у Німеччині за заклики дати Україні винищувачі

Уряд Німеччини, як і раніше, виступає проти постачань винищувачів Україні. Дебати щодо цього питання слід припинити. Німецькі політики використовують тему з постачаннями бойових літаків не для того, щоб реально допомогти Києву. Тема використовується у політичній боротьбі. Кабмін ФРН відкинув такі "безглузді прохання". Про це заявив канцлер Олаф Шольц, передають Патріоти України.

Як повідомляє Spiegel, коментуючи дискусії в німецькому політикумі про можливість поставити Україні винищувачі, він сказав, що питання потрібно обговорювати серйозно, а не намагатися використовувати цю тему для отримання більш виграшних політичних позицій.

"На перший план виходять внутрішньополітичні мотиви замість підтримки України", - вважає Шольц. За словами канцлера, питання щодо постачання озброєнь потрібно обговорювати раціонально. Прохання про надання Україні винищувачів він назвав "безглуздими". "Такі ж безглузді прохання, як розгортання сухопутних військ, були відхилені. Про це зараз все сказано, в тому числі і мною", - додав канцлер ФРН. Німецькі журналісти підкреслили, що канцлер Шольц виглядав роздратованим в момент, коли відповідав на питання щодо можливості постачань винищувачів Україні.

Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...

"Було б лицемірно": Президенти Литви, Латвії та Польщі відмовилися від фото з Лукашенком у Дубаї

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:30

Президенти Литви, Латвії та Польщі відмовилися від спільної фотографії на Конференції ООН з питань зміни клімату COP28 в Дубаї через присутність глави Білорусі Олександра Лукашенка. Про це у пʼятницю, 1 грудня, повідомляє LRT, посилаючись на заяву очіл...