"Безкінечні запаси" закінчуються": Стало відомо, скільки танків втратила РФ у війні проти України - цифри вражають

Танкові підрозділи російських окупаційних військ зазнають серйозних невдач на війні в Україні. Знищено понад 73% машин ворога. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Досье Шпиона", передають Патріоти України.

Основними проблемами танкістів РФ стали незадовільний стан техніки та низька кваліфікація кадрів – і внаслідок цього низький рівень підготовки екіпажів.

"Це ми побачили в результаті боїв на Харківському напрямку, де 1-ша танкова армія посилала в бій екіпажі, що пройшли двотижневе навчання танкової справи", – зазначив автор, згадавши події березня-квітня 2022 року.

Як результат, війська РФ зазнали втрат не тільки у військовій техніці, також гинули і були поранені солдати. До жовтня в окупантів вималювалася нова проблема. За даними українського Генштабу втрати ЗС РФ у танках склали 2435 одиниць.

За даними The Military Balance, станом на 2021-й РФ мала на озброєнні 3300 танків усіх типів, а також 10200 танків на базах зберігання.

Це означає, що понад 73% танків ЗС РФ уже втрачено. У зв'язку з цим, за даними каналу, терміново проводиться інвентаризація та розконсервація танків, що перебували на зберіганні. Як приклад навели військову частину №44286 (Улан-Уде) – найбільшу в РФ базу зберігання танків.

"До 24.02.2022 у них на зберіганні перебувало понад 600 боєздатних танків. На нинішній день – менше ніж сотня. Все було передано в зону "СВО". Такими темпами легенда про "нескінченну кількість техніки" залишиться лише міфом", – резюмували в публікації.

"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...