"Безпека у Європі передбачає дотримання принципів": Шольц зробив попередження Москві щодо вторгення в Україну

Безпека Європи базується і на принципі непорушності державних кордонів. Не можна допустити перегортання підручників історії та перекроювання кордонів. Можливе військове вторгнення Росії в Україну є неприйнятним сценарієм. Однак у Берліні наразі не можуть сказати, що у такій ситуації очікує на Північний потік-2. Про це заявив майбутній канцлер Німеччини Олаф Шольц, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Фокус, Німеччина виступає проти порушення територіальних кордонів держав і піддає критиці можливий сценарій військового вторгнення в Україну.

"Безпека у Європі передбачає дотримання принципів. Серед них принцип непорушності кордонів. Ніхто не повинен перегортати підручники історії, щоб перекроювати межі. Це було б неприйнятною ситуацією, якби виникла загроза для України. Ось чому ми дуже чітко розуміємо це", - сказав Шольц.

Також він не пояснив, чи може ФРН зупинити проект Північний потік-2 у разі нової військової агресії Росії проти України. "Ми дуже уважно стежимо за ситуацією в Україні. Це дуже серйозна ситуація. Ми однозначно наполягаємо на непорушності кордонів", - підкреслив Олаф Шольц.

Військові РФ зґвалтували у Бєлгороді трьох неповнолітніх: Окупант розповів матері, чому командування відмовило у ротації (аудіо)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 11:44

Російський військовий, перебуваючи на Харківщині, розповів про відмову командування у їхній ротації. Причиною стало те, що окупанти на заміну зґвалтували трьох неповнолітніх дівчат у Бєлгороді (РФ). Сам загарбник у розмові з матір’ю зізнався, що погоди...

Варварство Москви нагадуватиме про себе довгі роки: Як російська агресія понівечила об'єкти культурної спадщини України

п’ятниця, 19 серпень 2022, 11:00

Від моменту нападу Росії на Україну 24 лютого понад 380 об'єктів культурної спадщини в Україні зруйновано. У проекті "Листівки з України" урядовий Український інститут показує їх до війни та зараз, передають Патріоти України. Розстріляний військами РФ...