
У ніч на 16 грудня ворог атакував столицю баражуючими боєприпасами "Shahed". БпЛА атакували групами, хвилями і з різних напрямків - протиповітряна оборона знищила всі ворожі цілі.
Джерело: начальник КМВА Сергій Попко у Telegram
Деталі: Він також наголосив, що внаслідок роботи ППО та падіння уламків в місті ніхто не постраждав.
Начальник КМВА зауважив, що це вже шоста повітряна атака на Київ з початку місяця.
Оскільки ворог посилив повітряні удари по головному місту країни, Попко просить усіх киян не нехтувати сигналами повітряної тривоги і завжди дотримуватися правил безпеки.
Пряма мова Попка: "Судячи із застосованого озброєння, ворог наче повернувся до тактики зразка травня 2023. Тоді рашисти постійно змінювали, комбінували, чергували види і типи засобів повітряного ураження. Такий саме сценарій кияни відчули у першій половині грудня. Ударні БпЛА, крилаті ракети зі стратегічних бомбардувальників, "Іскандери", "Кинджали" летять на Київ по черзі, змінюючи один одного".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...