Безповоротне руйнування міста не зупиняється: Окупанти у Маріуполі пустили "під ніж" парки (відео)

Російські окупанти продовжують знищувати Маріуполь. Загарбники пиляють дерева в "зелених зонах". Про це розповів радник мера Петро Андрющенко у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Окупаційна влада Маріуполя наказала в терміновому порядку почати заготівлю дров на зимовий період. При відсутності / недостатності пошкоджених або аварійних дерев зелена зона Маріуполя пішла "під ніж", - йдеться в повідомленні.

При цьому Андрющенко зазначив, що окупанти продовжують руйнувати місто. "Вже немає в Маріуполі полку Азов. Вже немає бойових дій. Але безповоротне руйнування міста не зупиняється. Просто, тому що Росія", - підсумував радник мера.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...