"Безпрецедентний випадок… За слова кидатимуть до в’язниці" - фракція "ЄС" заступилась за Ірину Геращенко

Фракція "Європейської солідарності" назвала рішення регламентного комітету вигнати нардепа Ірину Геращенко з 5 засідань Верховної Ради диктатурою і закликала нардепів не підтримувати це рішення.

"Щойно стався безпрецедентний випадок на засіданні регламентного комітету… За це рішення проголосували лише представники одної фракції "Слуга народу". Представники всіх інших фракцій проголосували проти", - заявив з трибуни ВР нардеп від "Європейської солідарності" Миколи Княжицький.

"Це рішення суперечить Конституції України, бо скасовуючи недоторканість, ми дозволили депутатам з цієї трибуни висловлюватися спокійно і вільно. Вважаємо це рішення неконституційним, недемократичним і принизливим.

"Хочу звернутися до всіх фракцій, в тому числі до "Слуги народу", до людей, які розуміють, що зараз оцими пальцями, що просто тиснуть кнопку, щодня вбивають демократію, обмежують свободу слова, завтра те саме скажуть вам.

"Влада все одно зміниться, незважаючи на те, що хтось бажає побудувати диктатуру. Хтось за висловлювання буде опинятися у в’язниці. Це перший дзвіночок закінчення демократії в Україні", - завершив виступ Княжицький.

Нардеп нагадав, що Геращенко вирішили покарати за те, що вона порівняла депутатів з "зелеными человечками", які захопили Крим. Але, за словами Княжицького, Геращенко не згадувала жодну фракцію і жодного депутата, тож у цих словах "жодної образи не було".

Він закликав нардепів не голосувати за це рішення, бо це означатиме обмеження демократії.

"Вам не страшно?" - російські окупанти нахабно погрожують українцям у Станиці Луганській (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:00

Із провокаційними питаннями найманці підходили до будівельників та журналістки. Відео скандального сюжету було опубліковано в Інтернеті і викликало велику кількість коментарів в соціальних мережах. На кадрах телевізійного сюжету видно символіку терорис...

Хіти тижня. "Последняя подлодка ВМС США - повод напрячься России", - Злий Одесит

неділя, 22 вересень 2019, 23:55

"США продолжают двигаться в направлении тотального доминирования в мировом океане и, делая ставку не только на надводный флот, значительно расширяют свой подводный потенциал", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує: