"Безумовно, у нас є Маріуполь": У Міноборони назвали втрати ЗСУ у війні з Росією

Втрати Збройних сил України в війні проти Росії складають понад 9 тисяч осіб, заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України.

Однак Міноборони поки не може назвати точну цифру через неможливість підрахунку загиблих бійців в Маріуполі. Про це вона сказала в інтерв'ю Youtube-каналу ISLND TV.

За її словами, втрати України у війні значно менші, ніж у ворога, і це показник майстерності ЗСУ. "Це не сотні тисяч. Слава Богу, що це не сотні тисяч. Озвучувалася цифра близько 9 тисяч кілька тижнів тому. Безумовно, у нас є Маріуполь, де ми до кінця не знаємо кількість загиблих. Це тисячі, але це точно не сотні тисяч... Якщо у них більше 50 тисяч, а у нас ми називаємо близько 9 тисяч, ну трохи зараз вже більше", - зазначила Маляр.

При цьому вона підкреслила, що мова йде виключно про військових, оскільки підрахунком кількості загиблих цивільних займається інше відомство.

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...