
У найближчі кілька місяців російські окупаційні війська не зможуть наростити потенціал для здійснення нового широкомасштабного наступу. Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо" висловив ветеран Служби зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан, передають Патріоти України.
"Війна є війна, зрозуміло, що кожна сторона планує те, чого вона хоче досягнути. Були очікувані наступальні дії ворога у зимово-весняний період, це теж прогнозувалося, тому вживалися відповідні заходи. Питання у тому, наскільки вони були ефективними, але про ефективність треба говорити у контексті того, наскільки ми отримували те, що нам було потрібно і як швидко реагували на це наші партнери. Безумовно, у Росії є план щодо наступу, але питання полягає в іншому – наскільки РФ спроможна реалізувати ці плани?" – додав він.
За його словами, поки що в російського диктатора Володимира Путіна немає великих можливостей для розгортання широкомасштабного наступу у весняно-літній чи літньо-осінній періоди.
"І навряд чи протягом 3-4 місяців він буде здатний їх підготувати. Той окупаційний контингент, понад 400 тис., який перебуває в Україні, у переважній більшості хоч і діє, але відчуваються проблеми як з бронетехнікою, так і з бойовим та морально-психологічним станом окупаційних сил", – констатував ветеран СЗР.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою