Беззбройний громадянин повертався додому: Слідчі ідентифікували російського снайпера, який вбив цивільного на Київщині (фото)

Вдалося ідентифікувати російського снайпера, який вбив цивільного у Київській області. Це Олег Ільїн - снайпер 15-ої окремої мотострілецької "Олександрійської" бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу ЗС РФ. Про це повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова, передають Патріоти України.

За її даними, Ільїн служив у бригаді, що належить до складу так званих російських "миротворчих" військ. Його особу Київська обласна прокуратура та слідчі СБУ встановили, що у лютому під час окупації села Перемога на Київщині.

"Цей російський "миротворець" вбив 53-річного місцевого мирного мешканця. Беззбройний громадянин просто повертався додому. Кілька днів із чоловіком не було зв’язку, поки друг не знайшов його тіло з простреленою головою в парку неподалік позицій, де чергували загарбники. Окупанти ще 9 днів не давали односельцям забрати жертву. Лише згодом дозволили поховати у вказаному ними місці в тому ж парку", - розповіла Венедіктова.

Слідчі зібрали достатньо доказів, щоб цей військовослужбовець РФ отримав статус підозрюваного в порушенні законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством.

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...