
У Чернігові російські окупанти продовжують вбивати мирне населення. Один із ворожих снарядів, випущених із РСЗВ "Град", влучив в одну із квартир на першому поверсі багатоповерхівки, загинула літня жінка. Про це у Facebook повідомив журналіст Владислав Савенок, передають Патріоти України.
Сусідка, яка живе поверхом вище, розповіла про той трагічний день. Снаряд влучив просто в кімнату та впав біля ліжка загиблої. Через хворобу жінка не могла ходити, у неї просто не було шансу врятуватися.
Відомо, що будинок, в який прилетів ворожий "Град", розташований поруч із тим місцем, де росіяни раніше вбили людей, які стояли в черзі по хліб. Загинуло 14 мирних жителів.
За словами сусідки вбитої загарбниками жінки, в їхньому багатоповерховому будинку після обстрілів окупантів залишилося лише дві родини. Решта людей злякалися та були вимушені поїхати з дому.
"А мені немає куди втікати, я на своїй землі, це моя земля, це моє місто, це мої люди. Куди мені йти? Я нікого не чекала, нікого не кликала, ми працювали, жили, виховували дітей. Оце прийшов "русскій мір" рятувати нас. А від кого рятувати?" – зі сльозами на очах сказала вона.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...