Бєня спотикань: Мендель нагрубила відомому шведському економісту та дипломату через свою статтю про Зеленського та олігархів. Опонент зажадав вибачень

Суперечка виникла навколо твердження прес-секретарки президента, що Зеленський може кинути виклик будь-якому олігарху. Їй заперечили, що Коломойському він дозволяє робити безліч беззаконня.

Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель посперечалася зі шведським економістом старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у Twitter, зазначають Патріоти України.

Суперечка зав’язалася в коментарях до твіта Мендель з посиланням на свою статтю про те, що Зеленський може кинути виклик будь-якому олігарху. Аслунд запитав, чи дійсно мається на увазі будь-який олігарх, оскільки український лідер жодного разу критично не висловлювався на адресу Ігоря Коломойського.

Аслунд заявив, що Коломойський – головна проблема України і запитав у Мендель, чи може президент так сказати або він “все ще прив’язаний до нього”. Також економіст поставив питання про те, чому досі люди Коломойського перебувають у лавах депутатів.

Мендель відповіла, що Аслунд, очевидно, пише це під впливом “старих наративів дезінформації”, а також тому, що його “звільнили”. Йдеться про відхід Аслунда з наглядової ради “Укрзалізниці”. Він попросив уточнити, що прес-секретар має на увазі під поняттям “старих наративів дезінформації”.

“Я прочитав усі заяви Володимира Зеленського. Чи сказав він коли-небудь публічно хоч одне негативне слово про Коломойського? (Всі ми знаємо, який він (Коломойський) шахрай.) Ні. Будь ласка, надайте докази зворотного або відкличте свій неприйнятний твіт! Буду вдячний за відповідь або, бажано, за вибачення. Вперед!”- написав Аслунд.

Також до суперечки приєднався австрійський економіст і керівник ініціативної групи з євроінтеграції південних Балкан Гюнтер Фелінгер. Він вказав Мендель на те, що особисті образи не замінюють обговорень, заснованих на фактах.

“Будьте професійні і шанобливі, якими повинні бути представники президента”, – закликав він.

Пізніше Мендель написала, що Аслунд “бореться зі словами, а Україна віддає перевагу діям”.

Напився та вдавав із себе "Примарного Вершника": На Донбасі самоліквідувався найманець "ЛНР"

субота, 17 квітень 2021, 16:58

Українська розвідка встановила, що 16 квітня поблизу населеного пункту Золоте-5 помер проросійський бойовик. Він був у стані сильного алкогольного сп'яніння. Про це повідомило ОТУ "Північ" на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти Укр...

У Байдена поки що приховали ще один козир проти Росії, - журналіст

субота, 17 квітень 2021, 16:29

Адміністрація Джо Байдена на тлі загравань Німеччини та Франції з Росією бере на себе головну роль у врегулюванні конфлікту в Україні. Водночас обраний варіант економічних санкцій США проти Росії є найлегшим з можливих. Про це у своєму блозі "Теории за...