Беня таки отримав собі наш національний дефолт? У Зеленського пірахували, скільки Рада розглядатиме 16 тисяч правок "антиколомойського закону"

Для розгляду "антиколомойського" закону, який містить понад 16 тисяч правок, народним депутатам знадобиться 66 днів. Про це в ефірі "Прямого" ведучій Світлані Орловській сказала народна депутатка фракції "Слуга народу" Ірина Верещук, зазначають Патріоти України.

– Який ви бачите варіант виходу з ситуації? Пройти 16 тисяч правок – це коли буде? Осінню?

– 66 днів потрібно, вже підрахували експерти, щоб пройти 16 тисяч правок. Це неможливо.

– Який ви бачите вихід з цієї ситуації, щоб закон був ухвалений?

– Ми маємо поговорити з нашими колегами, що і відбувається, скажу відверто, у нас в чаті. Ми маємо поговорити з керівництвом фракції, з керівництвом партії і, напевно, з керівництвом держави. І наша позиція має бути цілковито консолідована: ми готові проголосувати за цей закон чи будемо бавитися в поправки, чи будемо один одного виснажувати якимись незрозумілими діями чи антидіями? Отже, тут має все-таки спрацювати – ми або готові, або ні.

Нагадаємо, стали відомі імена депутатів, які подали близько 16 335 правок до другого читання законопроєкту №2571-д, що регулює процедури банкрутства і націоналізації банків (так званий "антиколомойський" закон).

На першому місці - виключений із фракції Слуга народу Антон Поляков (понад 6000 правок), котрого відносять до групи впливу Ігоря Коломойського. За ним депутати, котрих від початку теперишнього скликання Ради віднесли до групи "Бєніних слуг": керівник депутатської групи "За майбутнє" Віктор Бондар (1911), Дмитро Чорний зі "Слуги народу" (1781), Ольга Василевська-Смаглюк (СН, 1689), Олег Дунда (СН, 1656), Сергій Демченко (СН, 1463), Олександр Дубінський (СН, 1199).

"Пора, брат, пора!"“Слуги народу” обговорять відставку Авакова

субота, 30 травень 2020, 21:17

Фракція “Слуга народу” на своєму засіданні в понеділок, 1 червня, обговорить можливість відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це розповів голова правоохоронного комітету Верховної Ради і член фракції Денис Монастирський, зазначають Па...

"За цією логікою і Зеленського треба притягнути за державну зраду": Український дипломат про "плівки Деркача"

субота, 30 травень 2020, 20:41

Костянтин Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до президента". Український дипломат, колишній заступник голови Адміністрації прези...