"Беня Тисячорукий": Нардепи понаписували силу правок, щоб заморозити "антиколомойський закон"

Подано вже 5 тис. правок, проте їх кількість може збільшитися до 8 або 10 тисяч.

Давид Арахамія. Фото: Главком.

Остаточне ухвалення закону, який унеможливлює скасування рішення НБУ про націоналізацію або ліквідацію банків, може затягнутися через величезну кількість поданих до нього правок. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив глава фракції монокоаліціі «Слуга народу» Давид Арахамія, передають Патріоти України.

Нагадаємо, він порівняв цей закон з апаратом штучної вентиляції легенів, до якого необхідно підключити економіку України. За його словами, подано вже 5 тис. правок, проте їх кількість може збільшитися до 8 або 10 тисяч.

За регламентом правки можуть бути подані протягом семи днів з моменту голосування проекту закону в першому читанні. «Будуть намагатися його зупинити, заблокувати, і перша битва буде в комітеті, тому що тільки після того, як комітет розгляне поправки, це може бути винесено в зал», - сказав Арахамія.

Як відомо, раніше «правочний» спам відтягнув прийняття закону про відкриття ринку землі в Україні.

Курсанти-льотчики здійснили перші польоти

понеділок, 1 червень 2020, 8:54

Курсанти-льотчики льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил виконали перший самостійний виліт на бойових літаках. Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил. На базі 299 бригади т...

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...