Прокурор САП Олег Макар подав клопотання про новий повторний примусовий привід Вовка. Адвокат заперечував проти цього. Слідчий суддя дозволив повторний примусовий привід.
Наступне засідання призначено на 18 лютого об 11:00.
"Все відбувається саме, так лише тому, що Вовка прикривають Вища рада правосуддя, яка відмовилася відсторонити його від посади і взагалі вийшла за межі своїх повноважень, оцінюючи обґрунтованість підозри та генпрокурор Ірина Венедіктова, яка ігнорує НАБУ і не надсилає до ВРП подання про затримання Вовка та інших підозрюваних суддів ОАСК", - заявили у НАБУ.
Пізніше Павло Вовк відізвався, заявивши, що перебуває на своєму робочому місці. Й не пожалів сарказму, щоб протролити своїх нещасливих переслідувачів.
"Офіційний корупціонер Ситник, за іронією долі тимчасово працюючий головою дискредитованого антикорупційного органу, минулого тижня заявляв, що не може мене знайти.
Сьогодні, виявляється, мене також хтось десь шукав і знову не знайшов, про що я дізнався з телеграм-каналів, які пропогують «роботу» НАБУ.
При цьому я на робочому місці й у жодні схованки не граю.
Але, вочевидь, НАБУ хотілося знайти не мене, а гучні заголовки. Варто віддати належне – це, на відміну від боротьби з корупцією, їм вдається, з чим я підлеглих пана Ситника і вітаю. Більше їх вітати немає з чим.
Правове свавілля у «справі ОАСК» переконливо свідчить про те, що нам ще дуже далеко до правої держави. І якщо я, будучи суддею, не можу себе від цього захистити, то можу лише поспівчувати тим громадянам, які стикаються з подібними «антикорупційними» органами.
У нас багато говорять про необхідність судової реформи. Але останні події свідчать, що неменш нагальною проблемою є реформа циркових колективів на кшталт НАБУ.
Всі втомилися від імітації боротьби з корупцією. Наші антикорупційні органи стали синонімом самої корупції", - написав Вовк у Фейсбуці.