
У Донецькій області ЗСУ дали перцю російським окупантам. Завдяки чітким та злагодженим діям української розвідки та артилерії було зірвано план противника, який намагався вдарити у фланг підрозділам ЗСУ. Про короткий бій між російськими загарбниками та десантно-штурмовими військами розповідають у Генштабі ЗСУ, передають Патріоти України.
Зазначається, що розвідники вчасно виявили просування ворожих танків та передали координати артилеристам. Ті, своєю чергою, оперативно "накрили" ворожу бронегрупу. "Бій був недовгим, але результативним – українські воїни знищили два танки та МТ-ЛБ російських окупантів. Решта танкових екіпажів в паніці відступила та відмовилась від подальших дій. Того ж дня артилерійські підрозділи знищили вогневі позиції, які загарбники облаштували у будівлі. За даними розвідки, ліквідовано понад десять російських окупантів", - повідомляють у Генштабі.
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...