
Банда "Сомалі" пішла в атаку після відходу грізної морської піхоти ЗСУ ,сподіваючись, що з сухопутною бригадою буде набагато легше. Однак з 10-я окремою гірничо-штурмовою бригадою ЗСУ росіяни явно прорахувались. Хоча гіркоту втрат побратимів українці переживають гостро, ворогу від того точно не легше, навіть навпаки, зазначають Патріоти України. Нові деталі подій під Шумами наводить відомий волонтер Serg Marco. Далі мовою оригіналу.
"Сегодня на Шумах опять жарко.
И сегодня у нас черный день. Четверо погибших. По свидетельству очевидцев - сегодня в обе стороны работало все.
И всему есть обьяснение.
После огромных потерь в этом районе, сепары на позиции завели батальон "Сомали". Чтоб типа отомстить. Морпехи в это время выходили, сомалийцы зассали с ними конфликтовать и втихую их выпустили, без единого выстрела.
Их расчет был на то, что бригада что сменит морпехов станет легкой добычей.
После захода новой бригады, была попытка захода ДРГ. Которая закончилась вывозом четырех мертвых тел валяющихся под посадкой, при помощи СЦКК и ОБСЕ. Потом потери противника продолжились уже в позиционном противостоянии.
Наплевав на все, по позициям ЗСУ сегодня просто ввалили минометами и гранатометами разбивая позиции. Нагло, демонстративно. Отомстили типа.
Будем ждать ответной реакции "главнокомандующего".
Сегодня тот самый день когда слыша фразу "надо перестать стрелять" хочется бить на звук.
R.I.P. парни. Ваша служба закончена."
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...