
Бійці штурмової групи "Гонор" зі скалуд 1 батальйону "Вовки Да Вінчі" 67 окремої механізованої бригади Збройних сил України під Бахмутом на Донеччині взяли штурмом позицію найманців приватної військової компанії "Вагнер". Найманці розташувалися у вузькій лісосмузі біля однієї з доріг до міста-фортеці, передають Патріоти України.
За підсумками блжнього бою "вагнерівці" були ліквідовані. Відео бою, зняте від першої особи учасником штурму, опубліковане на каналі British Intelligence. "Штурмова група підрозділу "Гонор" 1-го батальйону "Вовки Да Вінчі" 67-й ОМБр взяли штурмом позицію вагнерів біля однієї з доріг на Бахмут", – підписали відео автори каналу.
Після того, як захисники виявили позиції загарбників у лісосмузі, по них відпрацювала артилерія.Далі штурмова група з кількох воїнів висунулася на штурм. Воїни наблизилися до позицій загарбників і відкрили вогонь зі стрілецької зброї. Один з найманців спробував втекти, решта ж взялися відстрілюватися.
Українські воїни підібралися до позиції "вагнерівців" якомога ближче. Після перестрілки з ворогами захисники України спробувати "викурити" їх з нори, закинувши кілька гранат. А далі – запропонували здатися у полон.Оскільки найманці пропозицію не прийняли, вони були ліквідовані.
Судячи з заповненого тілами загарбників заглиблення у землі, кількість "вагнерівців", яких поклали у ближньому бою українські воїни, значно перевищила чисельність української штурмової групи.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....