Бійці Нацгвардії з ракетного комплексу "Корсар" розбили техніку окупантів на Ізюмському напрямку (відео)

Українські захисники знищили чергову техніку російських військових, які проривалися на Ізюмському напрямку. Підбили танк і знищили бронемашину разом із окупантами бійці Національної гвардії. По техніці ворога вони вдарили з українського протитанкового ракетного комплексу "Корсар". Відео його роботи поділилися на Facebook-сторінці НГУ, передають Патріоти України.

Зазначається, що кілька одиниць техніки противника з особовим складом спецпризначенці Нацгвардії помітили під час рейду на одному з Ізюмських напрямків. Захисники "зустріли" солдатів путінської армії прицільним вогнем. Для цього застосували український ПТРК "Корсар" розробки конструкторського бюро "Луч".

"Цілі було вражено: спецпризначенці знищили БМП-2 противника разом із особовим складом і підбили танк. Слава українському війську!" – йдеться у повідомленні.

Латвійська розвідка б'є на сполох: Москва може спробувати залякати НАТО

четвер, 25 червень 2026, 10:37

Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...